OGame

Forum gry OGame

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-10-31 06:00:46

Hanuel

Porucznik

Punktów :   -1 

Dowcipy---Kawały

Póznym wieczorem na skraju lasu siedzą na gałęzi dwie SOWY...

jedna NAGLE!!!!

-UUUHHHUUUHHHHUUUU

na to druga odskakując gwałtownie...!!!!

-TY WEZ MNIE KU*WA NIE STRASZ...!!!!



P.S.
KAWAL NAJLEPIEJ OPOWIADAC Z POKAZYWANIEM GESTOW SOWY...

PRZEPRASZAM ZA JĘZYK I SŁOWA ALE W KAWAŁACH CZASAMI TRZEBA UŻYĆ WULGARYZMÓW PONIEWAŻ INACZEJ NIE ZACHOWA SIE SENSU I DOWCIPU...WIĘC JEŻELI KTOŚ MA ZA ZŁE TO PROSZE WYKASOWAĆ TEN KAWAŁ I MNIE UPOMNIEĆ BO MOŻE SIE POJAWIĆ WIĘCEJ PODOBNYCH

Ostatnio edytowany przez Hanuel (2009-10-31 06:06:41)

Offline

 

#2 2009-10-31 06:38:28

RoboD

Admin

Punktów :   

Re: Dowcipy---Kawały

To i ja coś zaraz napisze...

Pani nakazała dzieciom napisać wypracowanie, które miało by się kończyć zdaniem "matka jest tylko jedna."
Na drugi dzień pani każe dzieciom przeczytać co napisały.
- Małgosiu przeczytaj co napisałaś!
- Mama jest kochana utula nas do snu wyprowadza nas na spacery kupuje nam rowery. Matka jest tylko jedna
- Gosiu 5 siadaj!
W końcu pani przepytała już całą klasę został tylko Jasiu.
- Jasiu przeczytaj co napisałeś!
- W domu balanga, wódka leje się litrami, goście rzygają na dywan. Kiedy wódka się skończyła matka do mnie: Jasia idź do kuchni i przynieś 2 wódki. Idę do kuchni otwieram lodówkę i drę się z kuchni
- Matka jest tylko jedna!!



Uwaga techniczna, wybierajmy może te dowcipy 'debest' zamiast wklejać hurtem z innych stron.

Offline

 

#3 2009-10-31 06:43:41

Hanuel

Porucznik

Punktów :   -1 

Re: Dowcipy---Kawały

RoboD napisał:

To i ja coś zaraz napisze...

Uwaga techniczna, wybierajmy może te dowcipy 'debest' zamiast wklejać hurtem z innych stron.

ROBOD ZALOZ MOZE JAKO ADMIN NOWY WATEK NOWY TOPIC CZY JAK SIE TO TAM ZWIE ZEBY KAZDY Z NAS BEZ KOMBINOWANIA MOGL PISAC DOWCIPY...I MAM NADZIEJE ZE MOJ PIERWSZY DOWCIP NIE JEST GDZIES ZAMIESZCZONY W NECIE BO JA GO CZYTALEM W SMS OD KOLEGI JAKIES 5 LAT TEMU:)

P.S.
TY JAKO ADMIN MOZESZ ZALOZYC CALY WATEK I KAZDY LACZNIE Z TOBA MOZE NA NOWO PISAC COS ZAKLADASZ TEMAT I JUZ...

Ostatnio edytowany przez Hanuel (2009-10-31 06:49:14)

Offline

 

#4 2009-10-31 07:23:52

RoboD

Admin

Punktów :   

Re: Dowcipy---Kawały

Hanuel napisał:

TY JAKO ADMIN MOZESZ ZALOZYC CALY WATEK I KAZDY LACZNIE Z TOBA MOZE NA NOWO PISAC COS ZAKLADASZ TEMAT I JUZ...

Coś ciężką noc miałeś... przecież założyłeś temat, więc każdy może pisać :-O

PS Pisanie dużymi literami oznacza krzyk.

Offline

 

#5 2009-11-01 02:37:21

Hanuel

Porucznik

Punktów :   -1 

Re: Dowcipy---Kawały

RoboD napisał:

Hanuel napisał:

TY JAKO ADMIN MOZESZ ZALOZYC CALY WATEK I KAZDY LACZNIE Z TOBA MOZE NA NOWO PISAC COS ZAKLADASZ TEMAT I JUZ...

Coś ciężką noc miałeś... przecież założyłeś temat, więc każdy może pisać :-O

PS Pisanie dużymi literami oznacza krzyk.

tak wiem ze to oznacza krzyk jednak nie mam tego na mysli mam taki sposob pisania aby latwiej sie czytalo nie chce zeby ktos kdbieral to jako krzyk..wiec przepraszam jesli ktos poczul sie urazony...jak zauwazyliscie czesto pisze z CAPSEM...

druga sprawa... majac na mysli zalozenie przez ciebie tematu daje nam chyba mozliwosc zakladania nowych watkow a nie kombinowanie czy cytowac kogos zeby wpisac bez kasowania poprzednich rzeczy czy kasowac i pisac na nowo jakis np kawal czy pochwalenie sie czyms...jesli my zakladamy watek musimy kombinowac jesli Ty zalozysz temat jako ADMIN chyba nie masz takich problemow...czy sie myle?
I tak... mialem cholernie ciezki dzien wtedy i noc wiele sie zdarzylo do tej pory nie moge sie otrzasnac:)na szczescie wszystko sie dobrze skonczylo:)

kolejny kawal albo dwa dzisiaj kobieta mi opowiedziala:)

Dlaczego przed kinem stoi 16 blondynek????
czekaja na jeszcze dwie bo film jest od 18 huahuahaha


Jedna blondynka mowi do drugiej ...
-Ej mam pomysl...polecimy na slonce podziwiac widoki...

Na to druga...

- No co Ty spalimy sie...!!!!

Pierwsza...

- Eeee tam polecimy w nocy

Ostatnio edytowany przez Hanuel (2009-11-01 02:43:02)

Offline

 

#6 2009-11-01 18:11:52

RoboD

Admin

Punktów :   

Re: Dowcipy---Kawały

Hanuel napisał:

mam taki sposob pisania aby latwiej sie czytalo

Jeśli nadal używasz Opery, to + na klawiaturze numerycznej powiększa całą stronę, sam z tego niejednokrotnie korzystam. Zobacz też inne style forum, może jest w nich większy font.

Hanuel napisał:

jesli my zakladamy watek musimy kombinowac jesli Ty zalozysz temat jako ADMIN chyba nie masz takich problemow...czy sie myle?

Czekaj, bo chyba rozmijamy się w określeniach. Temat, czyli np. taki jak 'Dowcipy---Kawały' może założyć każdy. Mylę się? Określenie temat, tożsame jest z wątkiem. Inne, często spotykane w Internecie to topic. Dalej więc nie rozumiem o jakich kombinacjach piszesz, z czym masz / możesz mieć problem :-O

I jak już tak piszemy o 'edukacji' to starajmy się też przycinać cytaty poprzedników lub rezygnować z nich jeśli bezpośrednio nie odnosimy się do sprawy zawartej w poście.


I nie kawał, ale zobaczyć warto:

1 - wejdź na: www.maps.google.pl
2 - kliknij: Pokaż Trasę
3 - wpisz w pkt A: Tokio
4 - wpisz w pkt B: San Francisco
5 - kliknij: Pokaż Trasę
6 - zobacz niżej na punkt 24  :D

----------------

Wchodzi murzyn w Moskwie do baru i nie wie, co zamówić. Wpada rasowy Rusek z budowy i zamawia szklankę spirytusu. Barman otwiera lodówkę, wyjmuje zamrożoną butelkę i nalewa do szklanki. Rusek wypija robi "huuu" i nic. Murzyn krzyczy
- Dla mnie to samo
Barman nalewa, murzyn wypija, zaczyna się skręcać, wymiotować kaszlec, łzy mu ciekną, a Rusek klepie go po plecach i pyta:
- Co, murzyn, za zimne?"

Offline

 

#7 2009-11-03 17:32:46

Hanuel

Porucznik

Punktów :   -1 

Re: Dowcipy---Kawały

RoboD napisał:

.

1)
Chodzi jeżyk wokół drewnianej beczki i po dłuższym czasie mocno wkurzony mówi...:
-No Ku**a !!!! kiedy ten płot sie skończy ???!!!!


2)
Siedza 3 wampiry i się chwalą który to lepsze polowania robi :
Pierwszy mowi :
-patrzcie na to...
szszszszszsz....polecial przez okno wraca za godzine krew na ustach...
pozostale pytają
-I co? I co upolowaleś???
-ahhh duzą krowe byla na łacen duo krwi...

Na to drugi :
-to teraz patrzcie...szszszszszsz......polecial....
wraca za 2 godziny we krwi...pozostale pytaja co upolowal
-ah rodzina sobie szla niezly lup troche sie szarpali ale to jest polowanie...
Na to trzeci wampir mowi...
-spoko a patrzcie teraz na to...szszszszszszsz...zniknął
Wraca za chwile caly we krwi mieso wisi mu na twarzy widok makabryczny....
-I co? i co upolowales???...pytaja pozostale...na to on sam mowi :
-Nic Ku**a wypier*****em sie na schodach ...


WLASNIE DOSTALEM DOWCIPY OD NARZECZONEJ NA GG


Kończy się seminarium poświęcone osmozie cieczy. Profesor podsumowuje:
- I tak właśnie woda ścieka. Czy wszystko jest zrozumiałe?
Wstaje Murzyn:
- Ja ciegoś nie rozumiem. Jak to jest? Woda ścieka i pies ścieka?



Laboratorium z chemii. blondynka do koleżanki:
- Co robisz?
- Ekstrahuje.
- Naprawdę? Zrób mi dwa.



Nauczycielka prosi Jasia:
- Jasiu wytrzyj tablicę.
- Nie.
- Jasiu wytrzyj!
- No dobra. Ale gdzie jest szmatka?
- Poszukaj gdzieś w szafce.
- Przez ten czas nauczycielka pyta dzieci:
- Kochane dzieci co napisalibyscie na moim grobie gdybym umarła?
A Jasiu znalazł szmatę i mówi:
- Tu leży ta szmata!



Siostra zakonna na lekcji religii pyta się dzieci:
- Dzieci, co to jest? Rude najczęściej można to zwierzątko spotkać w parku, ma rudą kitę i lubi orzechy.
Jasiu odpowiada:
- Na 99% to wiewiórka ale jak to pytanie zadała pani to musi być Jezus.



Wraca mąż z delegacji trochę wcześniej niż zawsze. Wchodzi do sypialni a, tam w łóżku leży obcy nagi facet.
Pyta się go:
- Gdzie moja żona?
A on odpowiada przerażony:
- W łazience, bierze prysznic.
Mąż na to:
- Ja schowam się w szafie i zobaczę co żona zrobi, a ty bądź cicho!!!
Wraca żona w podomce i mówi do gościa w łóżku:
- Bierz mnie teraz, mocno, brutalnie aż się posikam...
A gość:
- Otwórz szafę, to się posrasz...



List blondynki:
Pisze do ciebie tych parę linijek,żebyś wiedział,że do ciebie pisze.Jak ten list dostaniesz,to znaczy,że do ciebie doszedł.Jak go nie dostaniesz,to daj mi znać,to go wyśle jeszcze raz.Pisze do ciebie wolno,bo wiem,że nie potrafisz szybko czytać.
Niedawno tata przeczytał w jakiejś gazecie,że najwięcej wypadków zdarza się kilometr od domu,więc przeprowadziliśmy się trochę dalej.Mieszkamy teraz w fajnej chałupce,jest tu pralka,choć nie jestem pewna,czy się nie zepsuła.Wczoraj wrzuciłam do niej pranie,pociągnęłam za sznurek i pranie gdzieś wsiąkło.Pogoda nie jest najgorsza,w zeszłym tygodniu padało tylko 2 razy, za pierwszym razem 3 dni,a za drugim 4.Co do kurtki,którą chciałeś wujek Piotr powiedział,że jak ci ją poślę z guzikami,to będzie dużo kosztować,bo guziki są ciężkie.Dlatego oderwałam guziki i włożyłam do kieszeni.
Twoja siostra Julka,która wyszła za mąż,w końcu urodziła, nie znamy jeszcze płci,więc ci nie powiem czy jesteś ciociom czy wujkiem.
Gorzej z twoim bratem Jankiem, zamknął samochód i zostawił w środku kluczyki.Musiał iść do domu po drugi komplet,żeby nas wyciągnąć.
twoja mamusia Dusia.
PS chciałam ci włożyć do listu parę złotych,ale już zakleiłam...



Jasio wchodzi do łazienki gdy mama sie kąpie i pyta: mamo co ty masz tam pomiedzy nogami? Mama na to: szczoteczke... Jasio mówi: A tato ma lepsza bo na patyku...
Mama: A skąd wiesz?
Jasio: Bo widziałem ja wczoraj sąsiadce zęby czyścił...

Ostatnio edytowany przez Hanuel (2009-11-06 15:01:40)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pirotechnika.pun.pl www.mc.pun.pl www.superjunior.pun.pl www.mroczni-herosi.pun.pl www.fms-gdansk.pun.pl