OGame

Forum gry OGame


#1 2009-10-29 16:29:02

Hanuel

Porucznik

Punktów :   -1 

JAK NAJLEPIEJ ZAGOSPODAROWAC MOON-KSIEZYC

Jak juz wszyscy wiecie wlasnie powstal moj pierwszy moon nie mam w tym doswiadczenia wiec prosze o rade...przyda sie to rowniez innym mniej doswiadczonym graczom...Frendzel rowniez w przyszlosci moze na tym skorzystac...Dzieki z gory za rady

Offline

 

#2 2009-10-29 16:44:07

RoboD

Admin

Punktów :   

Re: JAK NAJLEPIEJ ZAGOSPODAROWAC MOON-KSIEZYC

Początek to

  • baza księżycowa
  • fabryka robotów
  • fabryka robotów
  • baza księżycowa
  • fabryka robotów
  • fabryka robotów
  • baza księżycowa

i dalej wedle uznania. Wybrałem taka kolejność aby szybko podnieść FR, co zapewnia skrócenie czasu budowy księzycowych konstrukcji.

Jako, że twoa planeta leży na poczatku galaktyki, to nie polecam za bardzo rozbudowywać falangi, ponieważ traci się zasięg do strony 1:1:1. Lepiej podciągnąć falangę na planetach połozonych gdzieś dalej. Jak będą dwa moony, to bardzo wskazany jest teleporter.

I pamięta! Wszelkie ruchy floty wykonuj z księżyca! Jak będziesz leciał na PZ czy ekspedycje, to flota jest całkowicie niewidoczna na falandze.

Offline

 

#3 2009-10-30 17:34:17

Hanuel

Porucznik

Punktów :   -1 

Re: JAK NAJLEPIEJ ZAGOSPODAROWAC MOON-KSIEZYC

Robod wspominales ze stacja ksiezycowa daje 3 pola w tym jedno zajmuje o ile dobrze kojarze...
natomiast u mnie wyglada to tak po wybudowaniu 1 stacji... 4 pola w tym jedno zajete czyli 3 zostaja wolne...

Offline

 

#4 2009-10-30 17:36:42

RoboD

Admin

Punktów :   

Re: JAK NAJLEPIEJ ZAGOSPODAROWAC MOON-KSIEZYC

Spróbuj zabudować i się przekonasz ile masz wolnych pól.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.maniek-mods.pun.pl www.wmkibice.pun.pl www.wszif.pun.pl www.dreamteam2.pun.pl www.naruto-fun.pun.pl