OGame

Forum gry OGame


#1 2009-11-02 01:17:47

Hanuel

Porucznik

Punktów :   -1 

jak to jest z tematami watkami cytatami???

RoboD napisał:

J

I ponowny apel - CYTATY. Do darmowe forum więc nie nadwyrężajmy niepotrzebnie bazy danych. Na razie to nie jest za bardzo problem, ale jak się ilość informacji rozrośnie...  a rozrośnie sie, bo będziemy przecież coś pisać, nieprawdaż?

Nie bardzo rozumiem...oczekujesz zebysmy wiecej cytowali czy wiecej zakladali postow? bo jesli mamy uniknac przerostu informacji i cytowania to wydaje mi sie ze kiedy sam zalozysz temat my nie bedziemy musieli ciagle cytowac bo stworzysz glowny temat na ktory sam chyba mozesz normalnie zakladac nowe watki...my musimy albo cytowac albo kasowac poprzednie wiadomosci aby cos dopisac szczegolnie w temacie jaki sami zalozylismy...

Offline

 

#2 2009-11-02 01:39:11

RoboD

Admin

Punktów :   

Re: jak to jest z tematami watkami cytatami???

Hanuel napisał:

Nie bardzo rozumiem...oczekujesz zebysmy wiecej cytowali

Zdecydowanie mniej lub wcale. Jeśli odnosisz sie po postu poprzednika w całości i jest to post położony oczko wyżej, to możesz pominąć cytowanie, bo jest ono zbędne. Odpowiadając na post używasz wtedy linku 'Odpowiedz'. Jeśli chcesz odnieść się do jednej lub wielu konkretnych myśli (jak ja w tym poście), to odpowiadasz korzystając z linku 'Cytuj' i odpowiednio przycinasz cytaty, tak aby zawierały zdania, na które odpowiadasz. Poprawia do przejrzystość wypowiedzi i pozwala zaoszczędzić miejsce na serwerze.

Hanuel napisał:

czy wiecej zakladali postow?

Postów się nie zakłada. Zakłada się tematy, w których pisze się posty. Załozyć temat może każdy użytkownik.

Hanuel napisał:

to wydaje mi sie ze kiedy sam zalozysz temat my nie bedziemy musieli ciagle cytowac bo stworzysz glowny temat na ktory sam chyba mozesz normalnie zakladac nowe watki...my musimy albo cytowac albo kasowac poprzednie wiadomosci aby cos dopisac szczegolnie w temacie jaki sami zalozylismy...

Forum jest ta skonfigurowane, że zmusza do edycji własnych postów jeśli odpowiadamy pod tym co sami napisaliśmy (właśnie dla oszczędności miejsca). Nie ma tu absolutnie żadnego znaczenia kto założył temat.  Tak ja wyżej napisałem odpowiadając można użyć zarówno linku 'Odpowiedz' jak i 'Cytuj'. Jeśli jednak użyjemy cytowania, to należałby zastosować się pewnych zasad.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wersal.pun.pl www.kzk.pun.pl www.sp2lublin.pun.pl www.metin7.pun.pl www.oneokrock.pun.pl