OGame

Forum gry OGame


#1 2009-10-14 15:14:59

Hanuel

Porucznik

Punktów :   -1 

ZDOBYCZE I PORAŻKI Z EKSPEDYCJI :D

Jak już Robod nas pokierowal ze tu możemy się chwalić otwieram nowy wątek wasze łupy i porażki z EKSPEDYCJI :D

Wcześniej nie było forum więc moje zdobycze tylko te najlepsze napisze w skrócie następne będę wklejał  :D

Oczywiście kilka razy miałem przegrane bitwy z UFO lub PIRATAMI lecz większość wygrywałem z mniejszymi lub większymi stratami oraz bez nich:)

najlepsza moja zdobycz to
1 niszczyciel ----jakiś czas temu
4 bombowce ---- dzisiaj
5-8 OW jakiś czas temu

oczywiście miałem zdobyte również LMy MT DT KRĄŻOWNIKI CMy

ogólnie zdobytej ANTYMATERII 2.497 w tym dzisiaj jakaś ilość troszke ponad 100

Ostatnio edytowany przez Hanuel (2009-10-14 15:41:15)

Offline

 

#2 2009-10-14 15:24:40

RoboD

Admin

Punktów :   

Re: ZDOBYCZE I PORAŻKI Z EKSPEDYCJI :D

Hanuel napisał:

4 bombowce ---- dzisiaj

To piękna zdobycz :-) Czym wyleciałeś na ekspedycję?

Offline

 

#3 2009-10-22 14:33:31

Maestro

Sierżant

Punktów :   

Re: ZDOBYCZE I PORAŻKI Z EKSPEDYCJI :D

Ja nie wysylam statkow na ekspedycje poprostu mi sie nie chce

Offline

 

#4 2009-10-22 14:52:59

Maestro

Sierżant

Punktów :   

Re: ZDOBYCZE I PORAŻKI Z EKSPEDYCJI :D

Moze pare razy kiedys cos wyslalem na ekspedycje i raz udalo mi sie 267 antymaterii zdobyc ale pozniej przez dlugi czas nic nie zdobywalem i sie zniechecilem.

Offline

 

#5 2009-10-22 16:37:43

RoboD

Admin

Punktów :   

Re: ZDOBYCZE I PORAŻKI Z EKSPEDYCJI :D

Ja też wysyłam teraz, bo nie chce mi sie za bardzo skanować i sloty mam wolne. Wysyłam głównie dla antymaterii, bo czytałem, że 'Handlarz' oferuje bardzo korzystny przelicznik.

Offline

 

#6 2009-10-22 19:41:19

RoboD

Admin

Punktów :   

Re: ZDOBYCZE I PORAŻKI Z EKSPEDYCJI :D

na 10 MT 5 w plecy
na 10 LM 8 w plecy
na 10 CM 7 w plecy... ale co tam

Obrońca Aliens ([1:28:16])
Zniszczony

co mi tam po takim zwycięstwie

Offline

 

#7 2009-10-31 11:35:50

Rychon

Szeregowy

Punktów :   

Re: ZDOBYCZE I PORAŻKI Z EKSPEDYCJI :D

ja, niestety, z ekspedycjami zawsze mialem pecha;/ wczoraj wyslalem 50 MT i wszystkie mi przepadly ^_^

Offline

 

#8 2009-10-31 12:24:27

RoboD

Admin

Punktów :   

Re: ZDOBYCZE I PORAŻKI Z EKSPEDYCJI :D

Shit happens :-(

Offline

 

#9 2009-10-31 17:49:22

Maestro

Sierżant

Punktów :   

Re: ZDOBYCZE I PORAŻKI Z EKSPEDYCJI :D

Ale ja Ci zazdroszcze tych sond , czesto skanuje ludzi z wiekszym top i sondy u mnie spadaja a dostac taka dostawe to skarb .

Tak czesto sie cos trafia Hanuelowi na ekspedycjach wiec ja tez postanowilem puscic i oto skutki

"Znaleźliśmy wrak obcego statku, a w nim mały pojemnik z antymaterią.
Zdobyto: Antymateria 159."

Kolejny dzisiejszy łup

Nasza ekspedycja przechwyciła statek-widmo, który transportował małą ilość antymaterii. Nie znaleźliśmy żadnych wskazówek odnośnie losu załogi statku, ale nasi technicy zdołali odzyskać antymaterię.
Zdobyto: Antymateria 125.

Ostatnio edytowany przez Maestro (2009-11-01 15:11:34)

Offline

 

#10 2009-11-01 18:17:35

RoboD

Admin

Punktów :   

Re: ZDOBYCZE I PORAŻKI Z EKSPEDYCJI :D

Maestro napisał:

czesto skanuje ludzi z wiekszym top i sondy u mnie spadaja

Podnieś technologię szpiegowską. O ile się nie mylę, to przeciwnicy mają wtedy mniejszy procent szans na zastrzelenie sond.

Offline

 

#11 2009-11-01 20:11:06

Maestro

Sierżant

Punktów :   

Re: ZDOBYCZE I PORAŻKI Z EKSPEDYCJI :D

RoboD napisał:

Maestro napisał:

czesto skanuje ludzi z wiekszym top i sondy u mnie spadaja

Podnieś technologię szpiegowską. O ile się nie mylę, to przeciwnicy mają wtedy mniejszy procent szans na zastrzelenie sond.

No wlasnie podnioslem na 12 poziom i poki co nie spadaja, ale zobaczymy jeszcze jakos intensywnie nie skanowalem . Na nastepny poziom potrzeba juz 4kk krychy wiec troche potrwa zanim tyle odloze...

Ostatnio edytowany przez Maestro (2009-11-01 20:11:51)

Offline

 

#12 2009-11-01 20:45:19

RoboD

Admin

Punktów :   

Re: ZDOBYCZE I PORAŻKI Z EKSPEDYCJI :D

Ja mam na 12 levelu i zauważyłem, że jeśli wysyłasz go gościa z mniejszą lub równą technologią, to procent zestrzeleń jest minimalny. Jeśli ktoś ma techy szpiegowskie większe, to straty w sondach są procentowo większe. Szczególnie jak na planecie stacjonuje większa flota.

I ponowny apel - CYTATY. Do darmowe forum więc nie nadwyrężajmy niepotrzebnie bazy danych. Na razie to nie jest za bardzo problem, ale jak się ilość informacji rozrośnie...  a rozrośnie sie, bo będziemy przecież coś pisać, nieprawdaż?

Offline

 

#13 2009-11-04 12:55:47

Frendzel1994

Kapral

Punktów :   

Re: ZDOBYCZE I PORAŻKI Z EKSPEDYCJI :D

Nasza ekspedycja przechwyciła statek-widmo, który transportował małą ilość antymaterii. Nie znaleźliśmy żadnych wskazówek odnośnie losu załogi statku, ale nasi technicy zdołali odzyskać antymaterię.
Zdobyto: Antymateria 171.

Offline

 

#14 2009-11-07 14:53:34

Maestro

Sierżant

Punktów :   

Re: ZDOBYCZE I PORAŻKI Z EKSPEDYCJI :D

Ekspedycja podążyła za dziwnym sygnałem pochodzącym z asteroidy. W jej jądrze znaleziono małą ilość antymaterii. Asteroida została odholowana, a odkrywcy próbują wydobyć antymaterię.
Zdobyto: Antymateria 172.

Offline

 

#15 2009-12-17 15:09:34

Frendzel1994

Kapral

Punktów :   

Re: ZDOBYCZE I PORAŻKI Z EKSPEDYCJI :D

Nasza ekspedycja dokonała pierwszego kontaktu z wyjątkową rasą. Wyglądała jak postać zrobiona wyłącznie z energii, nazywał sie Legor. Przeleciał przez statki naszej ekspedycji i postanowił pomóc nam, prymitywnej rasie. Skrzynia zawierająca Antymaterie zmaterializowała się na mostku naszego okrętu.
Zdobyto: Antymateria 1048.

Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niezbadany sektor.

dostał ktoś kiedyś tyle tego?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metin7.pun.pl www.kzk.pun.pl www.sp2lublin.pun.pl www.wersal.pun.pl www.oneokrock.pun.pl